Ta strona używa plików cookies (ciasteczek). Są one niezbędne do prawidłowego działania strony. Można je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki, ale bez nich strona może nie działać właściwie. Polityka cookies znajduje się w zakładce Ochrona Danych.
ZGODA

Badania.

Nasze laboratorium oferuje bogatą gamę badań. Materiałem biologicznym do analizy jest najczęściej krew, ale może nim być także mocz, kał lub wymaz. Pobranie krwi oraz niektórych wymazów odbywa się w punkcie pobrań laboratorium. Próbki moczu i kału pobierane są przez pacjenta indywidualnie. Część wymazów pobieranych jest w gabinecie lekarskim, w trakcie wizyty lekarskiej.
Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi poniżej wskazówkami dotyczącymi pobierania odpowiedniego materiału do badań, a także o sposobie przygotowania się do badania.

Przypominamy też, że warunkiem wykonania badania jest:

  • okazanie się dowodem tożsamości ze zdjęciem Pacjenta
  • okazanie Karty Pacjenta naszego laboratorium (jeżeli została wydana) w celu usprawnienia procesu rejestracji oraz naliczenia punktów bonusowych (patrz zakładka: Karta Pacjenta)
  • złożenie podpisanego oświadczenia „Świadomej zgody pacjenta na czynności diagnostyczne”. Druki oświadczenia dostępne są w poczekalni oraz poniżej, do samodzielnego wydruku.

Wyniki badań można otrzymać w następującej formie:

  • odbiór osobisty przez Pacjenta w laboratorium
  • samodzielnie ze strony internetowej laboratorium (zakładka WYNIKI ONLINE), po wprowadzeniu własnego numeru PESEL oraz numeru PIN z Karty Pacjenta. Jeśli Pacjent nie posiada Karty Pacjenta, wówczas w trakcie rejestracji otrzyma (na żądanie) jednorazowy numer dostępu.
  • odbiór przez osobę trzecią po okazaniu podpisanego upoważnienia. Druki upoważnienia dostępne są w poczekalni oraz poniżej, do samodzielnego wydruku.

Pamiętaj, aby badać się regularnie. Zapraszamy.